Yargı Dizisinde Erken Ayrılık Yaşandı

Yargı

Kanal D ekranlarında karşımıza gelen Yargı dizisinde beklenmedik bir oyuncu diziye erken veda etti. Ayrılan oyuncu için Erkan Petekkaya’nın başrolünde yer alacağı Sana Söz adlı diziye geçtiğini ifade etti.

Kanal D ekranlarında karşımıza gelen Pazar akşamlarının vazgeçilmez dizileri arasında yer bulmuş Yargı dizisi sezona güçlü bir giriş yaptı. Rakip firmalardaki diğer iddialı diziler arasına adını yazdırmayı başardı. Henüz 4. Bölümü ile ekran karşısına gelen dizide erken veda geldi.

Yapılan haberlere göre Yargı dizisinde üniversite öğretmeni olarak Ozan karakterine can veren Özay Özgüler diziye erken veda etti. Oyuncunun yeni adresi ise şimdiden belli. Star TV’nin ‘Sana Söz’ isimli yeni dizisinde yer alacağı konuşuluyor.

Sana Söz

03 Medya’nın çekimlerine başladığı Star TV’de yayınlanacak olan Sana Söz dizine transfer oldu. Özay Özgüler, başrollerinde Erkan Petekkaya, Nehir Erdoğan ve Serkan Altunorak’la birlikte izleyici karşısına geçmeye hazırlanıyor.

Henüz ilk fragmanı yayınlanan Sana Söz dizisi, hem hikayesi hem de oyuncu kadrosu ile oldukça dikkat çekti. Bunlardan biride Erkan Petekkaya’nın TV’8 ekranlarında yayınlanan Delikanlı Sadi rolü ile gösterdiği performanstan ötürü. Büyük ilgi gören dizide, Yargı dizisinden ayrılan Özay Özgüler’in hangi karaktere hayat vereceği henüz bilinmiyor.

Bizi Sosyal Medyadan Takip Etmeyi Unutmayın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here