Ünlü Oyuncu Farah Zeynep Abdullah Setler Geri Dönüyor! Ünlü Oyuncunun Yeni Projesi…

Farah Zeynep Abdullah

 

Başarılı oyuncu geçtiğimiz sezon Masumlar Apartmanı dizisinde yer almıştı. Farah Zeynep Abdullah etkileyici performansı ile izleyiciyi kendisine hayran bıraktı. Güzel oyuncu dizinin ikinci sezonunda ise diziden ayrıldı. Ünlü oyuncu diziden neden ayrıldı? Peki oyuncu şimdi ne yapacak…

Bugüne kadar başarılı birçok yapımda yer alan Abdullah yer aldığı diziler ile adından sıkça söz ettirmeyi başardı. En son aldığı diziden ise psikolojisini bozmaya başladığı için ayrıldığı iddia edildi. Dram ağırlıklı dizinin bazı sahneleri ünlü oyuncuyu zorlamaya başladı. Başarılı oyuncuda çözümü diziden ayrılmakta buldu.

Farah Zeynep Abdullah Geliyor!

Serenay Sarıkaya’nın canlandıracağı Bergen rolünde ufak bir değişiklik yapıldı. Başarılı oyuncu başka projelerde yer alacağı için Bergen karakterini canlandıramayacak. Ünlü oyuncunun yerine geçen isim ise Farah Zeynep Abdullah oldu. Ünlü oyuncu böyle bir projede yer alacağı için çok mutlu. Filmin çekimleri 15 Ekim de başlanacak.

Bergen Geliyor!

Ünlü oyuncuya eşlik edecek isim ise Erdal Beşikçioğlu oldu. Projeye birçok yeni isim dahil oldu. Caner Alper ve Mehmet Binay ise filmin yönetmen koltuğunda oturacak isimler oldu. Bergen’in abisi ve ablası rolünü ise Artemis Sinem Karaman ve Tarık Köksal hayat verecek. Merakla beklenen film uzun süredir gündemlerden düşmüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here