Teşkilat Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor? Yeni Sezonu Ne Zaman Ekranlara Geliyor…

Teşkilat Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor

Teşkilat dizisinin uzun süredir sorduğu sorunun cevabı geldi. Teşkilat yeni sezon ne zaman başlıyor sorunun cevabı ise 26 Eylül oldu. Televizyon severlerin uzun süredir beklediği dizi nihayet ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.

TRT1’in sevilen dizisi ekranlara geri dönüyor. Bu Pazar günü ekranlara gelen diziler için büyük bir tehlike. Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu gibi birbirinden yetenekli oyuncuların buluştuğu dizi ikinci sezonu ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz sezon reytingleri alt üst eden dizi yeni sezonda da liderliği bırakmamaya kararlı.

Teşkilat Dizisi!

Sevilen dizi özellikle aksiyon sahneleri ve vatan için hayatını feda etmeye hazır kişilerin hayat hikayelerini anlatması ile de izleyicinin dikkatini çekiyor. Yeni sezonda ise Gürkan Uygun ve Hakan Boyav gibi usta isimlerinde diziye katılmasıyla kadrosunu güçlendirdi. Ekranlara gelecek bölümde daha kaliteli bir Teşkilat dizisi izleyeceğiz.

Teşkilat yeni sezon ne zaman başlıyor?

Efsane dizi 26 Eylül Pazar akşamı ekranlarda olacak. Teşkilat dizisinin son bölümünde yaralanan Serdar yeni sezonda hafızasını kaybetmiş bir şekilde diziye devam edecek. Serdar kim olduğunu ve geçmişi hatırlayabilecek mi? Yeni katılan oyuncular ile birlikte dizinin hikayesinde nasıl bir değişiklik olacak. Tüm bu soruların cevabı ise 26 Eylül akşam TRT 1 ekranlarında cevap bulacak. Sakin kaçırmayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here