Teşkilat 17.Bölüm İzle! Zehra Diziden Ayrılacak Mı? Sevilen Dizide Neler Olacak…

Teşkilat 17.Bölüm

 

TRT1’in reyting rekortmeni dizisi Teşkilat 17.Bölüm ile izleyici ile buluşacak. Sevilen dizi nefes kesici aksiyon sahneleri ve başarılı oyuncuları ile izleyiciyi büyülemeye devam ediyor. Dizinin yayınlanan fragmanında özellikle Serdar ve Zehra sahneleri dikkat çekiyor. İkilinin birbirine yaklaşması izleyici heyecanlandırmaya başladı.

Pazar günlerinin efsanesi Teşkilat kaldığı yerden devam ediyor. Milli İstihbarat Teşkilatı’nı konu alan dizi vatanı için mücadele eden kişilerin hikayelerini ekranlara taşımaya devam ediyor. Dizinin hayranları ise Teşkilat yeni bölüm ne zaman? Teşkilat bu akşam var mı? şeklinde sorular sormaya devam ediyor. Teşkilat 16.Bölüm neler oldu?

Teşkilat 16.Bölüm Özeti!

Zehra’nın eski eşi şehit olur. Mavi Vatan gemisinde mühendis olan Kemal, Simon adındaki bir adamın gemiyi patlatması sonucu şehit olur. Patlamanın amacı Doğu Akdeniz’de bir çevre felaketi yaşattığımızı düşündürülerek Türkiye’nin ağır cezalar almasını sağlamaktır. Ekibin görevi ise bu sabotajın gerçeklerini ortaya çıkarmaktır. Ceren’inde dahil olduğu bir operasyon yapılır. Operasyonda istenilen adam bulunur. Fakat herkesin hayatı tehlikededir.

Teşkilat 17.Bölüm!

Zehra ekipten ayrılmaya karar verir. Kızının hem babasız hem de annesiz kalmasına izin veremeyen Zehra görevinden istifa eder. Yıldırım ve Halit Başkan arasında ise sular durulmuyor. Ekip Zehra’nın gitmesini istemiyor. Zehra’nın gitmesini istemeyen kişi ise özellikle Serdar’dır. İkili arasında bir konuşmada Serdar, Zehra’ya ‘Buradan dönüşün yok!” demesi dikkat çekiyor. Merakla beklenen yeni bölüm bu akşam TRT1 ekranlarında. Sakin kaçırmayın…

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here