STAR TV Yeni Sezona Bomba Gibi Girmeye Hazırlanıyor

Geçtiğimiz sezonda final veren bir çok yapım Star TV’de yayınlanan yapımlardan oldu. Bunlar Kağıt Ev, Seni Çok Bekledim, Akrep, Sol Yanım, İyi Günde Kötü Günde, Menajerimi Ara, Babil, Sefirin Kızı ve son olarak Güvercin olmak üzere 9 dizi birden final yaptı. Sezon arası veren dizilerin başlama zamanı yaklaşırken elinde 2 dizisi kalan kanalda yalnızca Ada Masalı ve Kazara Aşk dışında başka bir dizi kalmayınca kolları sıvadı.

Kurtlar Vadisi ve Eşkıya Dünyaya Hakim Olmaz gibi çok ses getiren iki önemli yapımın senaristi olan Bahadır Özdener ile konuşulduğu ve yapım şirketi ile yeni bir dizinin hazırlığı yapılmaya başlandı.

 

 

“Benim Hayatım”

Bahadır Özdener ile anlaşma yapan Star TV bugüne kadar otaya koyduğu yapımlardan daha büyük beklentisi olduğunu duyurdu. Dizinin başrol oyuncusu ise güzelliğiyle ön plana çıkan Nilsu Berfin’in olacağı bildirildi. Genç oyuncu son olarak Kuzey Yıldızı dizisinde Gökçe karakteri ile dikkat çekmişti. Yan karakterden başrole geçen güzel oyuncunun nasıl bir performans göstereceği ise merak konusu. 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here