Star TV Bir Dizinin Daha Fişini Çekmeye Hazırlanıyor!

Star TV bu senenin en şansız kanallarında bir tanesi çünkü birbirinden farklı birçok proje hazırladı ama dizilerin hiçbiri izleyiciyi tatmin edecek türde olmadı. Durum böyle olunca kanal yeni bir arayışın içine girdi. Reytingleri yüksek olmayan dizilere veda ediyor.

Star TV geçtiğimiz sezon 9 farklı proje ile izleyici karşısına çıkmıştı. Bu dizilerinin tamamı final yaparak ekranlara veda etti. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte ise elinde sadece 2 dizisi kaldı. Bunlar romantik komedi tarzında olan Ada Masalı ve Kazara Aşk dizileridir. Star TV’nin yaz aylarının bitmesiyle birlikte iki diziden birisiyle yollarını ayıracak gibi duruyor.

Star TV Hangi Dizisini Final Yapma Kararı Verdi…

Ada Masalı dizisi başrollerinde Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan yer almaktadır. Dizi ekranlara başladığı günden itibaren büyük bir ilgi görse de kış aylarında ekranlarda bulunan diziler ile savaşabilecek mi? Henüz belli değil ama Eylül ayının gelmesiyle birlikte kış aylarında da devam edecek. Kazara Aşk dizisi ise istenilen ilgiyi bir türlü göremedi. Reytinglerde düşük kalan dizi final yapabilir.

Kazara Aşk Final Mi Yapıyor…

Kazara Aşk dizisi reytinglerdeki en büyük başarısı AB grubunda dördüncü olmasıdır. Bu durum kanalın gözünden kaçmadı. Böyle devam ederse yeni sezonda Kazara Aşk dizisi ekranlarda yer alamayacak. Çünkü daha öncede bu şekilde birçok diziyi kanal kısa bir sürede ekranlardan çekmişti. Kazara Aşk dizisinin 8.bölümü ise 19 Temmuz Perşembe günü ekranlarda olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here