Son Dakika Can Yaman ve Sevgilisi Diletta Leotta Ayrıldı mı? İşte Tüm Gelişmeler…

Son dakika gündeme bomba gibi bir iddia ortaya atıldı. Can Yaman ve güzeller güzeli sevgilisi Diletta Leotta ayrıldı mı? İtalyan spor spikeri geçtiğimiz gün 30 yaşına bastı fakat sevgilisi Can Yaman yanından yoktu. Ünlü spiker tek başına poz verdi bu da akıllara acaba ayrıldılar mı sorusunu getirdi…

Uzun süredir birlikte oldukları bilinen Can Yaman ve sevgilisi Diletta Leotta İtalyan basının gözdesi her yaptıkları olay. Sürekli magazin gündemini meşgul eden ikiliye Türkiye’de de popüler. Can Yaman’ın Türkiye’de birçok hayranı var durum böyle olunca yaptığı her şey ile birlikte özel hayatı da merak ediliyor. Şimdilerde ise öyle bir iddia ortaya atıldı ki duyan kimse inanmak istemedi.

Can Yaman ve Diletta Leotta Ayrıldı mı?

İtalyan’daki bir site Can Yaman ve Diletta Leotta’nun ayrıldığına yönelik haberler yaptı. İddialara göre güzel spiker Diletta Leotta 30 yaşını kutladı. Fakat kutlamalara Can Yaman katılmadı. Daha sonra Diletta Leotta sosyal medya hesabından partide çekilen fotoğrafları paylaştı fakat hiçbir fotoğrafta Can Yaman yoktu bu da iddiaları günlendirdi.

Ayrılık Mı Var…

Geçtiğimiz aylarda ise Diletta Leotta sevgilisi Can Yaman’ı ailesi ile tanıştırmıştı. Bu tanıştırma acaba evlilik mi geliyor. Can Yaman evlilik telifi mi etti sorularının gelmesine sebep olmuştu. Şimdi ise ayrıldıkları iddia ediliyor. İki taraftan da henüz iddialar için net bir açıklama gelmedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here