Son Dakika! Aziz Dizisi İlk Fragmanı Yayınlandı! Hazır Mısınız…

Aziz Dizisi

 

Show TV’nin yeni dizisi Aziz ekranlara geleceği gün için gün sayıyor. 1930 yıllarının anlatılacağı dizi şimdiden merak ediliyor. Aziz dizisi kısa bir süre önce ilk fragmanı yayınlandı. Dizideki ince ayrıntılar büyük beğeni kazandı. Döneme ait kostümler, aksesuarlar ve mekan göze çarpan ilk öğeler oldu.

Merakla beklenen dizinin yönetmen koltuğunda Recai Karagöz oturacak. Dizinin başrollerinde Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış gibi başarılı oyuncular yer alacak. Güçlü kadrosuna yeni isimler ekleyerek yoluna devam eden dizi yakında ekranlarda olacak. Dizi şimdiden sosyal medya desteğini arkasına aldı.

Aziz Dizisi!

Dizinin çekimleri Antakya’da gerçekleşecek. Aziz Payidar’ın bir Fransız askeri öldürmesi ile dizi başlıyor. Murat Yıldırım’ın canlandırdığı Aziz karakteri vatanını terk etmek zorunda kalan bir savaşçı. Sevdiği kadını ve vatanını bırakmak zorunda kalan Aziz’in hayatı tamamen değişir. İki yıl sonra tekrardan doğduğu topraklara geri dönen Aziz’i neler bekliyor.

Murat Yıldırım!

Antakya’ya geri dönen Aziz her şeyini kaybetmiştir. Sevdiği kadın Dilruba ise amcasının oğlu Adem ile nişanlanır. Hayatını yeniden kurmaya çalışan Aziz hayat mücadelesi verecek. Verdiği mücadelede ise ona eşlik edecek kişi Efnan olacak. İlişkilerin karıştığı ikilemlerde kalınan bir dizi bizleri bekliyor. Aziz gerçek aşkını bulabilecek mi?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here