Serenay Sarıkaya Cesur Bozları İle Ortalığı Karıştırdı!

Serenay Sarıkaya yer aldığı her proje ile adından sıkça söz ettiren çektiği fotoğraflar ile olay olmayı başaran bir oyuncudur. Başarılı oyuncu güzelliği yanında cesur pozları ile de gündemlerden düşmüyor. Serenay Sarıkaya ve fotoğrafları…

Bir süredir hem iş hem de tatil yapan güzel oyuncu Serenay Sarıkaya bu sefer sıfır makyaj ile çekilmiş olduğu bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Uzun zamandır ekranlarda olmayan başarılı oyuncu bu fotoğrafları ile hayranlarını kendine bir kez daha hayran bıraktı. Güzel oyuncu yeni sezonda ise izleyicinin karşısına dijital platformda yayınlanacak bir dizi ile çıkacak.

Serenay’dan Cesur Pozlar!

Serenay Sarıkaya hem makyajlı hem de makyajsız hali ile gözleri doldurmaya devam ediyor. Ünlü oyuncu şu sıralar kendisine vakit ayırıyor. Sosyal medya hesaplarından ise sıfır makyaj yapmış fotoğraflarını paylaşarak hayranlarını çok sevindirdi.

Serenay Sarıkaya!

Sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda kırmızı ruj sürerken bir fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafın altına ise “Önce ve sonra” notunu düşen başarılı oyuncu birçok kişinin takdirini topladı. Sosyal medya üzerinden paylaştığı her şey saniyeler içinde büyük beğeniler kazanan başarılı oyuncu bir süre daha ekranlardan uzak olacak gibi duruyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here