Serdar Dursun’dan Fenerbahçe’ye İyi Haber

Süper Lig’in 6. haftasında girdiğimizde 23 Eylül Perşembe günü saat 20.00’da GZT Giresunspor’u ağırlayacak olan Fenerbahçe maç hazırlıklarına başladı. Fenerbahçe’nin Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde karşılaşacağı Giresunspor’un hazırlıklarına Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla başladı.

 

Geçen hafta karşılaştığı Medipol Başakşehir maçına ilk 11’de başlayan oyuncular için saat 11.00’da rejenerasyon ve aktif dinlenmeye yönelik çalışmalar gerçekleşti. Diğer futbolcular ise ısınma, koşu ve koordinasyon çalışmalarının ardından 2 grup halinde top kapma ve pas çalışmaları yaptı. Şut ve pas çalışmalarının ardından antrenman, dar alanda gerçekleştirilen çift kale maçla noktalandı.

Serdar Dursun Hazır

Sezonun başında sakatlanarak Fenerbahçe’yi golcüsüz bırakan Serdar Dursun yeşil sahalara dönmeye hazırlanıyor. Can Bartu tesislerinde antrenmana katılan Dursun hazır olduğunu belirtti. Sakatlıktan yeni çıkan Miha Zajc ise takımdan ayrı özel program dahilinde çalıştı. Sakatlıkları devam eden İrfan Can Kahveci, Nazım Sangare, Marcel Tisserand ve Jose Sosa’nın tedavileri sürmekte.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here