Selin Ciğerci İle Gökhan Çıra Boşanıyor! Sebebi İhanet Mi?

Uzun süredir devam eden birlikteliklerin daha da iler taşımak adına 28 Ekim 2019’da gerçekleşen gösterişli bir düğünle sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile eski futbolcu Gökhan Çıra ile evlenmişlerdi. 2 yıldır evli olan çift anlaşamadıkları gerekçesiyle boşanma kararı aldı.

 

37 yaşındaki sosyal medya fenomeni ve iş kadını olan Selin Ciğerci ile 25 yaşındaki futbolcu eşi Gökhan Çıra çiftinden  üzücü haber geldi. Geçtiğimiz aylarda evlat edineceklerini açıkladıktan sonra boşanma kararı almaları sosyal medya gündemine geçti. Acaba boşanmanın nedeni ney?

Boşanma Davası Ne zaman?

Daha önce birçok kez ayrılık haberleriyle gündemden düşmeyen çift, artık yolun sonuna geldi. Ciğerci 2 yıllık eşinden boşanma kararı aldığını sosyal medya üzerinden açıkladı. Ciğerci ve Çıra çiftinin boşanma davası cuma günü Beykoz Adliyesi’nde gerçekleşecek.

 

İHANET İDDASIYLA GÜNDEME GELMİŞLERDİ

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra çifti, birkaç ay önce evlat edinmek istediklerini ve bunun için yurt dışına başvuru yaptıklarını açıklamıştı. Geçtiğimiz yıl da ise Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra hakkında boşanacaklarına dair iddialar ortaya atıldı. Boşanmanın sebebi ise Gökhan Çıra’nın Selin Ciğerci’yi aldattığı konusu geçmişti. Çıra ve Ciğerci bu iddialar karşısında sessiz kalmış ve hala bir yanıt vermediler

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here