Seda Sayan Boğazı İnletti! Yer Yerinden Oynadı…

Seda Sayan

Seda Sayan sahneleri inletti. Geçtiğimiz günlerde Paraf Kuruçeşme Açıkhava da Konser veren ünlü şarkıcı hayranlarını çok güzel anlar yaşattı. Sahneye ise en sevilen şarkısı “Gel Günaha Girelim” ila başladı. Türk Müziği denilince akla gelen ilk isimlerden birisi olan ünlü şarkıcı Seda Sayan’ın konseri…

Sesi ve güzelliği ile herkesi büyülemeye devam eden ünlü şarkıcı geçtiğimiz gün güzel bir konser verdi. Ünlü şarkıcının sahneye çıktığı gün yağmur yağmaya başladı. Başarılı şarkıcı yağmura bile aldırış etmedi. Kaldığı yerden şarkılarını söylemeye devam etti. Konser için her şey titizlikle hazırlandı. Birbirinden güzel şarkılar ile unutulmaz bir gece yaşandı.

Seda Sayan Açıkhava Konseri!

Beyazlar içindeki elbisesi ile herkesi kendisine hayran bıraktı. Güzel şarkıcı etkili sesi ile birlikte fiziği ile de gündemlerden düşmedi. Şarkılarına eşlik etmesi için ise Solmaz Çiros’u konserine davet etti. Sayan sahnede “Tabi Tabi” isimli şarkısını söyledi Çiros ise oryantal dansı ile başarılı şarkıcıya eşlik etti. Bu anlar ise sosyal medyayı salladı.

Büyük Haber!

Mehmet Ali Erbil konseri bastı. Ünlü oyuncu konsere gelerek ikili arasındaki küslüğü bitirdi. Ünlü şovmen şarkı söyleyerek sahneye çıktı. Sayan ise her şeyden habersizdi.  Sayan, “Allah Allah…. Sürprizin en büyüğü” sözlerini söyledi. Bu hareket sonları ikili arasındaki buzlar eridi ve tekrardan barıştılar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here