Pınar Altuğ, Tamer Karadağlı’yı Yalnız Bırakmadı! Altuğ’dan Övgü Dolu Sözler!

Pınar Altuğ

 

Tamer Karadağlı ve Nihal Yalçın arasındaki tartışma hala devam ediyor. Tartışmaya katılan isimlerden biriside Pınar Altuğ oldu. Başarılı oyuncu meslektaşına sahip çıktı. Ünlü oyuncu açıklamaları ile büyük beğeni toplarken bazıları tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu. Karadağlı hakkında neler söyledi…

Uzun yıllardır Çocuklar Duymasın adlı dizisinde beraber rol alan Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ çok seviliyor. Yediden yetmişe herkesin severek izlediği dizi ekranlarda yok ama tekrar bölümleri hala büyük ilgi görüyor. Tamer Karadağlı ile ilgili gündemde haberler eksik olmuyor. Birçok oyuncu ünlü oyuncuyu desteklerken aynı zamanda eleştiri yağmuruna tutanlarda var. Peki meslektaşı neler söyledi.

Pınar Altuğ Meslektaşını Yalnız Bırakmadı!

Nişantaşı’nda görüntülen oyuncu kendisine sorulan soruları cevapladı. Ünlü oyuncu açıklamasında, “Sırası gelen ödülünü gelir alır ve ödülüyle beraber teşekkür konuşması yapar. O ödüldür sizin savaştığınız şey ve ödülü göstererek konuşursunuz. Bu insana güç katar. Konuşmanızı yapar ve inersiniz. Ödül almaya çıkan kişi sahnede çok fazla konuşmamalı. Seyredenler adına sıkıcı olmaması için belli süre vardır. “dedi.

Yurt Dışında Ciddi Bir Kuraldır!

Yurt dışında bir sürenin olduğunu ve kimsenin bu süreyi aşmadığını belirten  oyuncu açıklamalarına “Yurt dışında ciddi bir kuraldır bu. Mesela Oscar’da 45 saniyeden fazla konuşamazsınız. Kimse arkada öyle durmak zorunda değil. Rica etmişler, da oraya misafir olarak ödül vermeye gelmiş. Hem ödül törenlerinde ağzınıza geleni söyleyemezsiniz. Sunuculuk yaptığımız törenlerde ödül almaya çıkanlara ‘Biraz kısa tutar mısınız?’ diye rica ederiz. O törenler; içinizdekileri dökeceğiniz, sohbet edeceğiniz yerler değildir.” Şeklinde devam etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here