Öğretmen Öğrencisiyle Cinsel İlişkiye Girdi! O Anları Kameraya Aldı

Öğretmen

ABD’de yaşayan 41 yaşındaki öğretmen Hairy Calvi, henüz 15 yaşındaki öğrencisiyle cinsel ilişkiye girmesiyle hakkında soruşturma başladı. Ayrıca o anları kameraya almasıyla birlikte tutuklanarak cezaevine gönderildi.

ABD’nin Florida eyaletindeki bir okulda öğretmenlik yapan 41 yaşındaki öğretmen Hairy Calvi, 8 aylık hamile olduğu sırada, 15 yaşındaki öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdiği iddiası geldi.

İlişkiye Girdikleri Anları Kaydetti

41 yaşındaki öğretmenin 15 yaşındaki öğrencisi ile ilişkiye girmesinin yanı sıra birde marifet gibi o anları kayda aldı. İlişkiye girdiği öğrencinin ifadesinin ardından ortaya çıkan olayla ilgili soruşturma başladı. Üstelik o kayıtlar yalnızca onların ikisinin arasında kalmayarak diğer öğrenciler de arkadaşlarının telefonundaki ilişki anlarını izlediklerini ifade etti.

Okulda Silahlı Tehdit

Öğretmen için ifade edilen suçlamalar sadece bunlardan ibaret değil. Bu olaylardan önce öğrencilere kötü davrandığı gerekçesiyle öğretmen hakkın çok sayıda şikayet aldıklarını, bu şikayetlerden biride okula bir seferinde silah getirmesinden kaynaklı olduğu bilgisi geldi. Ayrıca öğretmenin evli olup olmadığı bilemediği için bebeğinin babasının kim olduğu da bilinmiyor.

Tecavüz Değil Kendi Rızası Var

Öğretmenin ilişkiye girdiği öğrencininde karakolda ifadesi alındı. Öğrencinin ifadesinde, öğretmenin kendisini istismar etmediğini ve ilişkide kendi rızası olduğunu ifade etti. Kendi rızası olsa bile eyalet yasalarına göre 15 yaşındaki bir insanla ilişkiye girmek kesinlikle yasak. Şu anda eyalet hapishanesinde kalan öğretmen için kefalet parası 19 bin dolar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here