O Ses Türkiye 2021 Jüri Üyeleri Belli Oldu

Son zamanların en ünlü medya patronlarından olan Acun Ilıcalı o ses Türkiye jüri üyelerinde değişiklik yapacağını dile getirmişti. Geçtiğimiz sezonda jüri koltuğunda hadise, Murat boz, Seda sayan ve Beyazıt Öztürk oturuyordu. Bu sezonda Hadise’nin olmayacağı dedikoduları dolanıyordu ve dedikodular gerçek oldu. Bu sezonun kadrosunu açıklandı ama hadise aralarında yok. Hadise’nin yerine ise bakın kim geldi?

O Ses Türkiye 2021′ için geri sayım başladı. Geçtiğimiz sezonun jüri koltuğunda oturan Murat Boz, Hadise, Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk’ten sonra bu sene flaş değişikliklere gidildi. Hadise yeni sezonda olmayacağını duyurdu. Acun Ilıcalı Meryem Uzerli için görüşmelere başlamıştı ama oda asılsız çıktı. Hadise’nin yerine gelecek olan ünlü ise belli oldu. 13 yıllık O Ses Türkiye kariyerini sonlandıran ünlü şarkıcının yerine geçtiğimiz sezonlarda boy gösteren Ebru Gündeş getirildi.

 

Hadise Neden Yok?

Hadise O Ses Türkiye’den Acun tarafından çıkarıldı. Acunun Hadise için Exxen platformunda O Ses Rap yapacağı için jüri koltuklarından birinde Hadise’yi düşündüğü belirtildi. Hal böyle olunca Hadise’nin yeni adresi O ses Rap oldu.

Dördüncü Jüri Kim?

Geçtiğimiz sezonda Hadise, Murat Boz, Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk yer almıştı. Seda Sayan ve Hadise’nin jüri üyeliğinden ayrılmasıyla beraber 2 yeni isim kadroya katıldı. Onlardan biri Ebru Gündeş olurken diğer sürpriz isimse Oğuzhan Koç oldu. Jüri üyeliği için eğlenceli birini düşünen Acun Ilıcalı bu konuda “Oğuzhan Koç’tan başkasını düşünemezdim” diyerek 4. jüri adayını duyurdu.

O Ses Türkiye Jüri Üyeleri

Acun Ilıcalı kendi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla O Ses Türkiye jüri üyelerinin Ebru Gündeş, Beyazıt Öztürk, Murat Boz ve Oğuzhan Koç olduğunu belirtti. Yarışmada kuliste yine Saadet Özsırkıntı’nın yer alacağını duyurdu.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here