Nehir Erdoğan Ekranlara Geri Dönüyor! Bakın Yeni Dizisi…

Nehir Erdoğan

Benim Adım Melek dizisinin yıldızı Nehir Erdoğan ekranlara geri dönüyor. Ekranların sevilen yüzlerinden birisi olan ünlü oyuncu yeni dizi ile geliyor. Drama dizilerindeki başarısı ile bilinen oyuncu milyonlarca insanı gözyaşına boğabilir.

Başarılı oyuncuya eşlik edecek isim ise Erkan Petekkaya oldu. Yeni dizi Star TV ekranlarında yayınlanacak. Dizinin adı ise Suçlu oldu. Polisiye tarzında bir yapım ekranlara gelecek. Dizinin konusu ise emniyet müdürü rolünü canlandıracak olan Erken Petekkaya garson bir kızın öldürülmesiyle araştırmalar başlar.

Suçlu Dizisi!

Ünlü oyuncu ise dizide reyting rekorları kıran Sessiz Çığlık programının sunucusu Elif karakterini canlandıracak. En kısa sürede dizinin çekimleri başlayacak. Erkan Petekkaya’nın yer aldığı dizilerin çoğu ekranlarda reyting rekorları kırdı. Aynı şekilde Nehir Erdoğan’ın yer aldığı Benim Adım Melek, Yabancı Damat gibi diziler uzun süre ekranlarda kalan diziler arasındadır.

Nehir Erdoğan!

Ünlü oyuncu bitmeyen enerjisi ile sosyal medya gündemlerinde yerini alıyor. Doğayı ve hayvanları çok seven başarılı oyuncu sosyal medya hesaplarından paylaşım yapmayı da ihmal etmiyor. Neşeli ve hayat dolu olması hayranlarının onu daha çok sevmesine sebep oluyor. Yeni dizi ise en kısa sürede ekranlarda olacak. Uzun soluklu bir yapım olacağa benziyor.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here