Müjde Alparslan Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu!

TRT1’in değişen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu yeni sezonda Alparslan olarak yer alacak. Merakla beklenen dizinin yayın günü belli oldu. Dizide kimlerin yer alacağı da belli olurken şimdiden diziye büyük ilgi duyulmaya başlandı.

Geçtiğimiz sezon reytingleri silip süpüren dizi Uyanış Büyük Selçuklu ilk sezonu ile büyük ilgi görmüştü. Dizide köklü bir değişikliğe gidilerek tüm oyuncuları ile yollar ayrılmış aynı zamanda hikayede de büyük değişiklikler yapıldı. Yeni sezonda ekranlarda olmaya hazırlanan dizi şimdiden yoğun bir ilgiye sahip.

Alparslan Dizisi

Oyuncu kadrosunun tamamı değişen dizide Uyanış Büyük Selçuklu dizisinden iki önemli isim eşlik edecek bunlar Mehmet Özgür ve Mim Kemal Öke dir. Diğer bir yandan dizinin başrol oyuncusu Barış Arduç olurken ona eşlik edecek isim Fahriye Evcen olacak. Diğer oyuncular ise Gizem Karaca, Barış Bağcı, Korel Cezayirli, Erdinç Gülener, Esila Umut gibi isimlerde dizide yer alacak.

Alparslan Dizisinin Yayın Günü

Dizinin çekimleri ise Ağustos ayının sonunda başlayacak ve Eylül sonunda izleyici ile buluşması planlanıyor. Dizinin ekranlara geleceği gün olarak ise Pazartesi tercih edildi. Uyanış Büyük Selçuklu dizisi de Pazartesi günü ekranlara gelmiş ve büyük başarılar elde etmişti. Alparslan dizisi aynı başarıyı gösterebilecek mi ilerleyen günlerde belli olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here