Masumlar Apartmanı Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu!

Masumlar Apartmanı Yeni Sezon

Müjde Masumlar Apartmanı yeni sezon tarihi belli oldu!  Uzun zamandır beklenen haber geldi. Masumlar Apartmanı 14 Eylül 2021 tarihinden itibaren TRT 1 ekranlarında yeniden başlıyor. Dizinin hayranları ise bu habere çıldırdı.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı yeni sezon tarihinin belli olmasına en çok dizi severler sevindi. Çünkü dizinin başrol oyuncusu Ezgi Mola geçtiğimiz haftalarda koronavirüse yakalandığını açıklamıştı. Bu yüzden dizinin başrol oyuncusu olmadan dizinin başlaması imkansızdı. Ancak TRT 1’in kararı üzerine dizinin yayın tarihi belli oldu.

Masumlar Apartmanı Yeni Sezonu İle Geliyor!

Geçtiğimiz sezon olduğu gibi Salı günü ekranlara gelmeye devam edecek. TRT 1 geçtiğimiz hafta Salı gününe başka bir dizi yayınlayacağını söylemişti. Bu durum Masumlar Apartmanı dizisini nasıl etkiler diye düşünürken hiç etkilemediği yayın gününden anlaşılıyor. Masumlar Apartmanı dizisi büyük bir ilgi ile beklenen dizilerden bir tanesidir.

Masumlar Apartmanı Tanıtım!

Dizinin tanıtımı ise kısa bir süre önce sosyal medya platformlarından paylaşıldı. Geçtiğimiz sezon İnci karakterinin diziden ayrılması herkesi çok üzmüştü. Aynı zamanda en çok izlenen bölümlerden bir tanesi oldu. Masumlar Apartmanı yeni sezonda neler olacak henüz belli değil. Fakat tanıtımından anlaşılacağı üzeri bu sezon bizleri çok farklı bir Masumlar Apartmanı dizisi bekliyor. Masumlar Apartmanı 14 Eylül 2021’den itibaren TRT 1 ekranlarında sakin kaçırmayın. Dizi haberleri için Media Seansi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here