Mahkum Dizisine Sürpriz Bir İsim! Çok Şaşıracaksınız…

Mahkum Dizisine

FOX TV’de yayınlanacak olan Mahkum dizisine yeni isimler katılmaya devam ediyor. Innocent Defendant isimli dizinin yerli uyarlaması ekranlara gelecek. Kanalın beklentisinin en yüksek olduğu dizilerden bir tanesi. Peki dizide kimler var?

Merakla beklenen dizinin başrollerinde Onur Tuna yer alıyor. Ünlü oyuncu şimdiye kadar açıklanan tek isim olmuştu. Yeni dizinin ekranlarda ne zaman yer alacağı henüz belli değil. Diziye dair ise sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Dizinin kadın başrol oyuncusu Seray Kara oldu. Daha sonra açıklanan isim ise İsmail Hacıoğlu oldu.

Mahkum Dizisine Yeni Oyuncu!

Alınan bilgilere göre yeni diziye Tugay Mercan katıldı. Uzun süredir ekranlarda olmayan başarılı oyuncu FOX TV’nin yeni dizisi için ekranlara geri dönüyor. Yer aldığı projelerde farklı farklı karakterleri canlandıran oyuncu aynı anda iki rolü bile ustalıkla canlandırabilen isimlerden birisidir. En son Aziz dizisinde yer alan oyuncu şimdi Mahkum dizisinin kadrosunda…

Mahkum Dizisinin konusu!

Yeni dizi bir savcının hayatını anlatıyor. Kısa bir süreliğine hafızasını kaybeden savcı kendisini idam ile yargılanırken bulur. Suçsuz olduğunu ispatlamaya çalışırken başına gelenler ve nasıl bu suçlamaların yaşandığı anlatılacak. Dizinin türü ise drama ağırlıklı olacak. Televizyon severlerin en sevdiği şeylerden birisi olan drama dizilerine bir yenisi daha eklenecek. Dizi ne zaman ekranlara gelecek sorusu ise henüz cevap bulmadı. İlerleyen günlerde belli olması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here