Magazin Gazetecileri Derneği Ödülü Sahiplerini Buldu! Bakın Kimler Ödül Aldı…

Magazin Gazetecileri Derneği Ödülü

 

Magazin Gazetecileri Derneği (MGD) 25 Altın Objektif Ödüllerini sahipleri ile buluşturdu.  Ödül törenine ise birçok isim katıldı. Ünlüler şıklıkları ile de göz kamaştırdılar. Ödül törenin sponsoru ise Turkcell oldu. Tören CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’da gerçekleşti.

25 kez düzenlenen ödül töreni pandemi koşullarına uygun olarak gerçekleşti. Gecede ödül alan isimlerden bazıları Alina Boz, Haluk Bilginer, Kardeşlerim, Feyyaz Duman, Burcu Özberk, İlhan Şen… Tüm ödül alan kişiler ve özel görüntüler…

Magazin Gazetecileri Derneği Ödülü!

Gecede ödül alan isimlerden birisi olan Kıvanç Tatlıtuğ açıklamasında “…Sizin özellikle bunu fark etmiş olmanız ve bu ödüle beni layık görmeniz beni ekstra mutlu etti.” Dedi. Sibel Can ise sahneye çıkarak 6 birbirinden güzel şarkısını seslendirdi. Sibel Can açıklamasında bu gece burada olmaktan çok mutlu olduğunu ifade etti.

Ödül Alan Ünlüler!

Drama Dizi Kadın Oyuncusu: Alina Boz (Maraşlı)

Türkiye’nin Marka Yüzü: Arçelik

Drama Dizi Erkek Oyuncusu: Feyyaz Duman (Baraj)

Aksiyon Erkek Oyuncu: Murat Yıldırım

Romantik Komedi Dizi: Aşk Mantık İntikam

Sanat Elçisi: Haluk Bilginer

Romantik Komedi Dizi Kadın Oyuncu: Burcu Özberk

Aksiyon Drama: Teşkilat

Drama Dizisi: Kardeşlerim

Romantik Dizi Erkek: İlhan Şen

Aksiyon Dizi: Ramo

Gecede ödül alan isimler Deniz Baysal Yurtçu, Çağlar Ertuğrul, Bir Başkadır Dizisi, Öykü Karayel, Fatih Artman, Didem Yılmaz, Saynur Tezel, Kıvanç Tatlıtuğ, Rap şarkısı Sefo, Ziynet Sali, Mustafa Ceceli, Ebru Yaşar, Hilal Özdemir, Kenan İmirzalıoğlu, Sibel Can, Songül Öden, Masumlar Apartmanı, Ezgi Mola, Birkan Sokullu… gibi isimler gecede ödül alan isimler oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here