Kuruluş Osman Bomba Gibi Bir Dönüş Yaptı! İpler Gerilmeye Başladı!

Kuruluş Osman

 

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman 3.sezonu ile ekranlara gelmeye başladı. Ekranlara gelmeye başladığı anda reytingler alt üst etmeyi başardı. Aksiyon severlerin ve tarih meraklıları Çarşamba akşamları ATV’de buluşmaya başladı. Peki Kuruluş Osman 66.Bölümde neler olacak. Sevilen dizide ortalık neden karıştı.

Sevilen dizinin yeni sezonu geçen hafta ekranlara gelemeye başladı. Dizi Çarşamba gününün en çok izlenen dizileri arasındaki yerini aldı. Sevilen diziye birçok isim katılırken ünlü oyuncu Cüneyt Arkın’ın ayrılması herkesi gözyaşına boğdu. Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından paylaştığı, “Evet; her hikayenin bir sonu vardır. Benim için bir hikayenin daha sonu geldi…” şeklindeki açıklamaları herkesi gözyaşına boğdu. Peki dizide neler oldu.

Kuruluş Osman Yeni Sezon!

Orhan’ın doğması herkesi çok sevindirdi. Osman Bey’in sınırlarını ve etkisini büyütmesi yeni düşmanlar edinmesine sebep oldu. Osman Bey ise yeni hamleler yapmaya devam eder. Yaptığı hamleler ile birçok kişiyi karşısına alır. Malhun Hatun ise Bala Hatun hakkında öğrendiği şey içini yemeye başlar. Bala Hatun’un hamile olduğu ise herkesten saklanmaya devam ediyor. Malhun Hatun nasıl bir tepki verecek merak ediliyor.

Kuruluş Osman 66.Bölüm!

İntikam ateşi yanmaya başlar. Osman Bey yemin eder. Kendisinin kanatlarını koparanın canlarına okumaya yemin eder. Özellikle Osman Bey’in Avcı onca tuzak kursa da kurt nice yol bilir!” sözleri fragmana damga vurgu. Müthiş aksiyon sahneleri ile birlikte sevilen dizi bu akşam ATV ekranlarında sakin kaçırmayın…

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here