Kanunsuz Topraklar Dizisine Yeni Oyuncular! Kanunsuz Topraklar Neler Olacak…

Kanunsuz Topraklar

 

Başrollerinde Esra Bilgiç ve Uğur Güneş’in olduğu Kanunsuz Topraklar yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Diziye yeni isimler katıldı. Reytinglerde orta bir seviyede olan diziye yeni katılan oyuncularla birlikte yükselmesi planlanıyor.

FOX TV’nin yeni dizisi ilk bölümü ile izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı. Özellikle işçilerinin hakkını savunması ile tam not aldı. Reyting sonuçları da dizinin biraz olsun rahatlamasına sebep oldu. Dizinin çekimleri Zonguldak ve İstanbul’da gerçekleştiriliyor. 1940 yıllarını anlatan dizi izleyiciyi o yıllara götürüyor. Dizinin ön hazırlık aşamaları ise alınan bilgilere göre 9 ay sürmüş.

Kanunsuz Topraklar Yeni Oyuncular!

Güçlü bir kadrosu olan diziye üç yeni isim katıldı. Bu isimler Hazar Motan, Özlem Tokaslan ve Beyti Engin oldu. Dizinin yayınlanan fragmanında anlaşılacağı üzere Hazar Moton bu bölüm ekranlara katılacak. Diğer oyuncuların ise ilerleyen bölümlerde dahil olması bekleniyor. Güçlü bir kadrosu olan dizi yeni üç isimler birlikte daha da güçlendi.

Kanunsuz Topraklar!

Gülfem, Davut ile iş birliği yapar. Babasının yaptıklarına daha fazla dayanamayan Gülfem babasının karşısında olmaya hazırlanır. Malik Bey ölen işçilerin ailelerini evden atmak ister. Gülfem ise öğrendiklerini Davut’a anlatır. İkilinin bir şeyler yapması lazımdır. Davut herkesin desteğini alarak yeni bir yola çıkar. Gülfem ise Ali Gelik ile evlenmek istemediğini kendisine söyler. Merakla beklenen bölüm bu akşam ekranlarda.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here