Kalp Yarası Dizisinin Reytingleri Düşmeye Başladı! Peki Dizi Ne Yaptı…

Kalp Yarası

 

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Kalp Yarası dizisi bir süredir hayranları tarafından eleştirilmeye başladı. Ayşe ve Ferit arasındaki ilişkinin kötü gitmesi izleyicinin hoşuna gitmedi. Durumun düzeltilmesi için senaristte baskı yapıldı. Peki sesleri duyuldu mu?

Pazartesi ekranlara gelen bölümlerden sonra dizi için uyarılar gelmeye başladı. Yasak Elma dizisi ile aynı gün ekranlara gelen dizi daha önce birinciliği kimseye kaptırmazken bu sefer liderliği kaybetti. Durumun suçlusu olarak ise senarist gösterildi. Hikayede yaşanan gelişmeler izleyicinin hoşuna gitmedi. Peki şimdi neler olacak…

Kalp Yarası Dizisine Uyarı!

Dizinin ekranlara geldiği bölümden sonra dizinin hayranları eleştirilerde bulundu. Ayşe ve Ferit arasındaki aşkı ve uyumu çok seven izleyici yeniden ekranlarda ikilinin aşklarını görmeyi istediklerini söyledi. Dizi hakkında aynı zamanda bu şekilde devam ederse izlemeyeceklerini kesin bir ifade ile belirttiler. Sonunda seslerini duyurmayı başardılar. Sevilen dizi 17.bölümü ile yeniden eğlenceli bölümlerine geri dönüyor.

Aşk Dolu Sahneler Geliyor!

Ayşe’nin hamile olmasından sonra Ferit sevdiği kadın ile yeni bir sayfa açmak istediğini söyler. Ayşe ilk başta bu teklifi kabul etmese de sevdiği adama daha fazla dayanamaz. Hande ise kötülüklerine kaldığı yerden devam eder. Hande’nin karşısında bu sefer ise hiç beklemediği biri vardır. Heyecanlı bir bölüm sizleri bekliyor sakin kaçırmayın….

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here