Kaçış Dizisinin Ayrıntıları Belli Oldu! Engin Akyürek’in Partneri Kim?

Kaçış

 

Ekranların en sevilen oyuncusu Engin Akyürek yeni dizisi Kaçış oldu. Ünlü oyuncu ekranlara geri dönüyor. Ünlü oyuncuya eşlik edecek isim ise İrem Helvacıoğlu oldu. Disney Plus’ta yayınlanacak. Ünlü oyuncunun rolü belli oldu.

Disney Plus Türk pazarına ilk defa Kaçış dizisi ile girecek. Hikaye Engin Akyürek taradından yazılacak. Yer aldığı her projede adından söz ettirmeyi başaran oyuncu yine merakla beklenen bir proje ile izleyici karşısına çıkacak. Dizi 03 Medya ve Same film tarafından hazırlanacak. Herkesin konuştuğu dizi şimdilik 8 bölüm olarak izleyici ile buluşacak.

Engin Akyürek Kaçış!

Ünlü oyuncu dizide gazeteci Mehmet rolünü canlandıracak. Merakla beklenen dizinin yaz aylarında Türkiye’de yayınlanması bekleniyor. Engin Akyürek ve İrem Helvacıoğlu hayranları ise ikiliyi aynı projede görecekleri için heyecanlılar. Dizinin çekimleri ise Gaziantep ve çevresinde gerçekleşecek. Yönetmen koltuğuna ise Yağız Alp Akaydın oturdu.

Engin Akyürek ve İrem Helvacıoğlu Aynı Projede!

Ünlü ikili ilk defa aynı projede yer alacak. Engin Akyürek en son Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde Neslihan Atagül ile birlikte yer almıştı.  İrem Helvacıoğlu ise Sen Anlat Karadeniz dizisi ile büyük bir hayran kitlesine sahip. Ünlü oyuncu daha sonra Seni Çok Bekledim ve Baş Belası gibi dizilerde yer aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here