İçimizden Biri Setine Baskın Yapıldı! Diziye Dair Tüm Sırlar Ortaya Çıktı… Merakla Beklenen İçimizden Biri Dizisine Dair Her şey…

İçimizden Biri dizisi Show TV’nin yeni sezonda ekranlarda yayınlamayı planladığı en önemli dizilerden birisidir. Dizinin başlamasına çok kısa bir süre kala diziye dair birçok şey ortaya çıktı. İçimizden Biri dizisinin konusu ne? Setten çok özel fotoğraflarla sizlerle…

Kış aylarında TV ekranlarında çok büyük bir rekabet yaşanıyor. Birbirinden iddialı yapımlar yeni sezonda ekranlarda olmaya devam ediyor. Sezon finali yapan ekranların sevilen dizilerinin yanında yeni sezonda birbirinde farklı yapımlar ve oyuncular ekran başına geçiyor. Durum böyle olunca kıyasıya bir yarış başlıyor. İçimizden Biri dizisi ise yeni sezonda reyting rekorları kırabilecek türden bir dizi gibi duruyor.

İçimizden Biri Setinden Çok Özel!

İçimizden Biri dizisi Süreç Film imzalı bir dizi olarak ekranlara çıkacak. Dizinin yönetmenliğini ise Ersoy Güler üstlenirken dizinin yapımcılığını İnci Gündoğdu ve İsmail Gündoğdu yapacak. Dizinin başrollerinde ise Özge Yağız ve Bora Akkaş yer alıyor. Dizinin çekimleri ise Muğla’da gerçekleşecek. Dizinin çekimleri başladı dizinin ilerleyişine göre çekimlerin bir kısımları da İstanbul da gerçekleşmesi bekleniyor.

İçimizden Biri Konusu!

Adem ve Havva ayrı dünyaların insanları kaderin oyunu ile bu iki kişinin yolları sürekli birbirine çıkacak. Başlarına gelmeyen şey kalmayacak. Adem Ortodoks bir papazın oğlu Havva ise Müslüman ve Türk bir kız iki farklı dünyaya sahip iki insan birbirleri ile buluşacak. Daha önce TV ekranlarında göremeye pek alışık olmadığımız türden bir dizi olan İçimizden Biri dizisi şimdiden merak ediliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here