Fenerbahçe’den ayrılan Diego Perotti sonunda sessizliğini bozdu.

Geçtiğimiz sezon Fenerbahçe’de forma giyen Arjantinli yıldız Diego Perotti’nin sözleşmesini feshetmişti. Bu kararın yanlış olduğunu dile getiren Perotti sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Bütün gerçeği anlatacağım” ifadelerini kullanmıştı. Diego Perotti, Arjantin basınına yaptığı açıklamayla sonunda sessizliğini bozdu.

2 Eylül’de transferin son gününde Fenerbahçe, 33 yaşındaki Diego Perotti’nin sözleşmesinin feshedildiğini duyurmuştu. Yapılan paylaşımın ardından Arjantinli oyuncu, Sarı Lacivertli ekibin yaptığı fesih bildirisinin altına “Şimdi her şey hakkında doğruları söylemekte özgürüm” yorumunu yaparak sosyal medyada söyleyeceği şeyler merak konusu oldu.

 

PEROTTI MESAJ YAZDI

33 yaşındaki Perotti, bu paylaşımın ardından kişisel hesabından bir gönderi daha ekledi, “Yakında olanları bütün gerçeği ile anlatacağım” diyerek söylemeği şeyler merak konusu oldu. Daha sonra bir paylaşım daha yapan Perotti, “Fenerbahçe hakkında kötü konuşmayacağım. Sadece neden kulüpte devam etmediğimi ve sakatlıkla alakalı tüm gerçekleri anlatacağım” ifadelerine yer verdi.

“Tendonumun Yırtılması Sonrasında”

Perotti, “Ne yazık ki tendonumun yırtılması sonrasında kulüpte kötü bir deneyim yaşadım ve Fenerbahçe tarafından terk edilmiş hissettim” dediği öğrenildi.

 

“Kendim İçin En İyisini Yaptım”

Fenerbahçe’nin kendisini uzaklaştırdığını söyleyen 33 yaşındaki Arjantinli futbolcu, “En iyisi sözleşmeyi feshetmekti” diye konuştu.
Kariyerinin sonuna geldikçe yaşadıklarını anlamının zor olduğunu vurgulayan Perotti, kendisiyle ilgilenmeyi bırakan arkadaşlarına da sitem etti. Perotti, fenerbahçeden ayrılırken “Kendim için en iyisini yaptım” dediği ve eski kulübü Boca Juniors’tan kimsenin kendisiyle temasa geçmediğini de belirtti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here