Esra Erol’da Programında Aile Dramı! Anne Canlı Yayında Bayıldı!

Esra Erol'da

Esra Erol programı kaldığı yerden tam gaz devam ediyor. Şehri Aydoğdu 2,5 aydır kayıp olan kızını bulmak için Esra Erol’un kapısını çaldı. Kayıp kız bulundu! Stüdyoya gelen kız ailesini şaşkına çevirdi. Anne Şehri daha fazla dayanamadı… Stüdyoda gergin anlar yaşandı.

Esra Erol’da programı Pazartesi gününden itibaren yeni yayın hayatına başladı. Programın konuklarında birisi ise Şehri Aydoğdu oldu. Ordu’dan gelen kadın 2,5 aydır kayıp olan kızını bulmak istiyor. Kayıp olduğu iddia edilen Gamze Korkmaz stüdyoya getirildi. Kızını karşısında gören anne daha fazla dayanamadı ve bayıldı. Şehri Aydoğdu yere yığılınca kimse ne yapacağını bilemedi.

Acılı Anne Dayanamadı Bayıldı!

Kızını aramaya gelen anne kızı için 20 yaşında reşit biliyorum ama ben onu bu girdaptan kurtarmak istiyorum diyerek herkesin yüreğini yaktı. Kızını Oğuzhan isimli bir gencin kaçırdığını iddia etti. Daha sonra kadının kızı Gamze canlı yayına bağlandı. Kızına seslenen acılı anne “beni neden bıraktın” dedi. Acılı annenin gözyaşları herkesi ağlattı.

Esra Erol’da Kayıp Kızı Buldu!

Gamze Korkmaz canlı yayına bağlandı. Genç kız artık o evde yapamadığını orada bir geleceği olmadığını söyledi. İstanbul’da olduğunu söyleyen geç kız canlı yayına davet edildi. Kendisine gelen daveti kabul ederek stüdyoya geldi. Kızını karşısında gören acılı anne daha fazla dayanamadı ve bayıldı. Sağlık durumu iyi olduğu bilinen anne şimdi kızına kavuşmanın tadını çıkartıyor. Gamze Korkmaz’ın hikayesi ise Esra Erol’da programının yeni bölümü ile ortaya çıkacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here