Esra Erol Yeni Sezonu Ne Zaman Başlayacak? Esra Erol’da Programının Yayın Tarihi…

Esra Erol programının hayranları yeni sezon araştırmalarına başladı. Haftalardır akıllarda tek soru Esra Erol’da programı ne zaman başlayacak? Merakla beklenen sorunun cevabı geldi. Kanalın Youtube platformu üzerinden yeni sezon tarihi açıklanan Esra Erol’da programı şu tarihte ekranlarda… Daha fazlası için Media Seansi’na

ATV ekranlarında uzun bir süredir yayınlanamaya devam eden Esra Erol programı başarılı sunucusu Esra Erol’da ile yine insanların acılarını dindirmeye yardımlarına koşmaya kaldığı yerden devam ediyor. Program 25 Haziran tarihinde sezon finali yaparak ekranlara veda etmişti. Daha sonra ise sürekli ne zaman ekranlara gelecek sorusu sorulmaya başlandı.

Esra Erol’da Programı…

Programın ara vermesiyle birlikte Esra Erol ve ailesi tatile çıktı. Tatilden gelen fotoğrafları ile sık sık adından söz ettiren başarılı oyuncu aynı zamandan sosyal medya hesabı üzerinden kedine yöneltilen program ne zaman başlayacak sorularına da cevap verdi. Başarılı sunucu, “2020-2021 sezonu koca bir dönem boyu bizi hiç yalnız bırakmayan sevgili seyircilerimize çok ama çok teşekkür ederim. Allah’a emanet olun.” Dedi.

Esra Erol’da Ne Zaman Başlıyor?

Programın ne zaman başlayacağı sorularına da cevap veren Esra Erol, “Yeni sezon için hazırız. 30 Ağustos tarihinde kavuşuyoruz.” Dedi. Dün akşam ise programın Esra Erol’da Youtube kanalında resmi olarak 30 Ağustos 2021’de ekranlarda olacağı duyuruldu. Programın sıkı takipçileri ise bu habere çok sevindi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here