Eser Yenenler’in Eşinden Bomba İtiraf! Berfu Yenenler, “Aldattım”

Eser Yenenler'in

 

Eser Yenenler’in eşi Berfu Yenenler bir televizyon programına katıldı. Programın sunucusu Yenenler’e hiç aldatıldınız mı? Sorusunu yöneltir. Berfu Yenenler ise “Aldattım” yanıtını vererek ortalığı karıştırdı. Peki Yenerler kimi aldattı…

Eser Yenenler ile evli olan Berfu Yenenler mutlu bir evlilikleri var. Bu güzel evliliği iki tane çocuk ile taçlandıran ünlü çiftin mutluluklarına diyecek yok. Berfu Yenenler, İşin Aslı programına konuk oldu. Program sunucusu Aslı Şafak kendisine “Hiç Aldatıldın Mı?” sorusunu yöneltti. Berfu ise Aldattım şeklinde cevap verdi.

Eser Yenenler’in Eşinden “Aldattım” Cevabı!

Sunucu kimi aldattığını da sormayı ihmal etmedi. Fenomen ise “Aldatmışımdır ya. Ergenlikte, lise zamanlarında muhakkak birini duygusal olarak aldatmışımdır. Onunlayken bir başkasından hoşlanmışımdır. Öyle aldatmaktan bahsediyorum” şeklinde açıklama yaptı. Ünlü fenomenin cevabı kısa bir süreliğine de olsa kalp krizine sebep oldu.

Gündemden Düşmüyorlar!

Miss Turkey 2021’in sunuculuğunu yapan Eser Yenenler ve Berfu Yenenler çifti çok beğenilmişti. Aynı zamanda Berfu Yenenler’in eşine “Kendimi ne zaman sana bıraksam çocuğumuz oluyor” demesi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Ünlü çiftin evlilikleri ise mutlu bir şekilde devam ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here