Elçin Sangu Güzelliği İle Gündem Oldu!

Elçin Sangu

 

Ünlü oyuncu Elçin Sangu sosyal medya üzerinden paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde kızıl saçlarını sarıya boyatması ile eleştirilerin üzerine toplayan oyuncu gündeme bomba gibi düştü. Ünlü oyuncunun yeni imajı ise çok konuşuldu.

Başarılı oyuncu Kiralık Aşk dizisinde kızıl saçları ile izleyicinin beğenisini kazanmıştı. Şimdilerde ise FOX TV ekranlarında yayınlanan Yalancı ve Mumları dizisi için saçlarını sarıya boyattı. Oyuncunun yeni hali Sinem Kobal’a çok benzetildi. Benzetilmesi hakkında ise oyuncu, “Herkes herkese benzetiyor. Geçen gün de arkadaşım Eda Ece’ye benzetildim” dedi.

Elçin Sangu Olay Oldu!

Ünlü oyuncunun yeni hali birçok kişi tarafından beğenilirken birçok kişide yeni saçlarını yakıştırmadı. Kızıl saçları ile çok beğenilen oyuncu yeniden eski haline dönecek mi? merak ediliyor. Oyuncuya gelen yorumlardan bazıları, “Ne bu güzellık”, “Elçin Sangu’nun yeni imajına bayıldım”, “Birşey diyecem niye bukadar güzel” şeklinde yorumlar aldı.

Elçin Sangu Kimdir?

1989 doğumlu olan güzel oyuncu İzmir’de dünyaya geldi. Oyunculuk ve mankenlik yapıyor. Mersin Üniversitesi Opera Bölümü mezunu olan oyuncu birçok projede yer aldı. Özellikle Barış Arduç ile başrollerinde yer aldığı Kiralık Aşk dizisi ile büyük çıkış yaptı. Kiralık Aşk dizisinden sonra farklı projelerde yer alan oyuncu uzun süredir ekranlarda görünmüyordu. Başarılı oyuncu şimdilerde bugün ekranlarda olan Yalancı ve Mumları dizisinde başrol oyuncusu olarak yer alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here