El Kızı Dizisi Geliyor! FOX TV’nin Yeni Dizisine Bomba Gibi Transferler!

El Kızı dizisi yeni sezona hazırlanıyor. FOX TV’nin yeni sezon hazırlıkları tam gaz devam ediyor. Yaz aylarında birbirinden iddialı yapımlara ev sahipliği yapan kanal aynı zamanda birçok dizisi ile de yollarını ayırmıştı.

El Kızı dizisi ile büyük iddialı bir şekilde yeni sezonu açmayı planlıyor FOX TV kanalı. El Kızı dizisinde ise yeni oyuncular ile anlaşmaya hızlı bir şekilde devam ediliyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Feride Katan otururken El Kızı dizisinin başrol oyuncuları ise İsmail Ege Şaşmaz ile Sevda Erginci oldu. Dizinin oyuncu kadrosundaki kadınlar ise gözlerden kaçmayacak kadar dikkat çekici.

El Kızı Dizisinin Oyuncuları

El Kızı dizisinin kadın oyuncuları Perihan Savaş, Sedef Avcı, Toprak Sağlam, Çağla Şimşek ve Pelinsu Çileli birbirinden yetenekli oyuncuları ile şimdiden dizi dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Dizide kadınların öne çıkarılacağı ve ekran başındaki izleyicinin seveceği türden bir dizi olduğu biliniyor. Dizinin oyuncu kadrosu şekillenmeye başlarken sürpriz transferler gerçekleşti.

El Kızı Dizisine Sürpriz Transferler

Diziye yeni 3 isim katıldı. Bunlar Macit Koper, Münir Can Cindoruk ve Aşk ve Mavi dizisinden tanıdığımız Fatma karakterini canlandıran Nur Yazar sevilen dizinin kadrosuna dahil oldu. El Kızı dizisinin ekibi hemen hemen tamamlanmak üzere çekimleri ise yakında başlayacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here