Çukur Ekibi İyi Adamın 10 Günü Filminde Buluşuyor

Çukur dizisinde 4. sezonun yayınlanmasıyla dizide  bir çok ünlü isim yer aldı. Bunların arasında en çok dikkat çeken isim ise Nejat İşler oldu. Show TV ekranlarında yayınlanan dizide Çağatay Erdenet rolü ile karşımıza çıkan Nejat İşler oldu. Çukur dizisine resmen bambaşka bir hayat kazandıran ünlü oyuncunun yeni adresi önceden belli oldu. Çukur dizisinin bitmesi ile Saygı isimli internet platformu  BluTV yapımı dizinin çekimlerine katılan oyuncu dikkatleri üstüne çekiyor.

Aynı zamanda yeni bir projeye başlayacak olan Nejat İşler’de 7 Eylül’de sete çıkacağı konuşuluyor. Mehmet Eroğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan İyi Adamın 10 Günü adlı sinema filmi için çalışmalar başladı. İle beraber sete çıkılması için gün sayılıyor.

Çukur Ekibi Bir Arada

Çukur dizisinin bitmesi ile ekranlara veda eden Rıza Kocaoğlu, Şenay Gürler, Kadir Çermik ve İlayda Alişan’la beraber aynı projede toplandıkları gelen bilgiler arasında. Dizinin bir diğer oyuncuları ise Barış Falay, Esra Ronabar, Nur Fettahoğlu, İlayda Akdoğan ve Erdal Yıldız gibi isimleride İyi Adamın 1o Günü adlı sinema filminde ekran karşısına çıkacaklar.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here