Barbaroslar Dizisinin Hızır’ı Hakkında Tüm Gerçekler! Her şey Ortaya Çıktı!

Barbaroslar

TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlanan Barbaroslar dizisi ilk bölümü ile büyük dikkat çekti. Özellikle dizide Barbaros Hayrettin Paşa’yı canlandıran Ulaş Tuna Astepe ünlü oyuncu izleyiciden tam not aldı. Peki Ulaş Tuna Astepe kimdir…

Perşembe akşamı ekranlara gelmeye başlayan dizi ilk bölümden reytingleri alt üst etmeyi başardı. Yeni dizi bununla da kalmayıp en çok konuşulanlar arasına girdi. Dizide iki isim ön planda oldu. Bu isimlerden birisi Engin Altan Düzyatan diğeri ise Ulaş Tuna Astepe oldu. Ünlü oyuncular oyunculuk performansları ile adeta geceye damgalarını vurdu.

Barbaroslar Dizisinin Hızır’ı!

Dizide Hızır karakterini canlandıran başarılı oyuncu Ulaş Tuna Astepe 5 Mayıs 1988’de İzmit’te doğdu. Lise yıllarında eğitimine İstanbul’da devam eden ünlü oyuncu daha sonra Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda eğitim aldı. Bugüne kadar birçok projede yer alan başarılı oyuncu Osmanlı Cumhuriyeti Filminde kostüm asistanı olarak başladı.

1. Ulaş Tuna Astepe!

Ünlü oyuncu televizyonda ilk defa Karadayı dizisinde yer aldı. Daha sonra Analar ve Anneler, Rüya ve en büyük projesi Sen Anlat Karadeniz dizisinde başrol oyuncusu olarak bulundu. Sen Anlat Karadeniz oyuncunun kariyeri için büyük bir dönüm noktası oldu. TV’de olduğu kadar sinema dünyasında da birçok projede yer alan ünlü oyuncu şimdi TRT 1’in yeni dizisinde.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here