Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Heyecan Dolu Yeni Bölümü İle Geliyor! Nefesleriniz Tutmaya Hazır Olun…

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı

 

TRT 1 ekranlarında kısa bir süre önce başlayan Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı bu akşam 4.bölümü ile izleyiciyle buluşacak. Dizinin şimdiye kadar 2.fragmanı yayınladı. İkisinde de nefes kesen sahneler izleyicinin dikkatini çekti. Peki dizide neler olacak?

Akdeniz’in nasıl Türk gölü haline geldiğini anlatan dizi yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. İlk bölümünden itibaren iyi reytingler alan dizi bu akşam ne yapacak merak ediliyor. Dizinin başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Yetkin Dikiciler, Pelin Akil gibi önemli isimler var. Peki sevilen dizide geçen hafta neler oldu?

 Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 3.Bölüm!

Sevilen dizide geçen hafta İshak Reis eşinin ve çocuklarının intikamını aldı. Oruç Reis ise papalığın peşinde olduğu adamı kurtarır. Adamı kurtaran Oruç Reis geri dönmek için hazırlık yaparken hiç beklemediği bir sürpriz ile karşılaşır. Şahin tarafından gemisi ele geçirilmiştir. Yorgo, İshak’ın elinden kaçmayı başarır. Peki şimdi kimin yanına gidecek.

Barbaroslar 4.Bölüm!

Merakla beklenen dizide bu akşam aksiyon sahneleri damga vuracak. Oruç Reis kendisine kurulan tuzaklardan kurtulacak. İshak ve Hızır reis ise evlerine düzenlenen baskından nasıl kurtulacak. Dizinin 2.fragmanında Hızır’ın gemiyi batırmak için deryalara dalması herkesi heyecanlandırdı. Yorgo ise kızının yanına gider. Despina sevdiği adamdan babasını saklayacak mı? Tüm soruların cevabı bu akşam Barbaroslar dizisinde sakin kaçırmayın…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here