Baht Oyunu Dizisi Final Yapma Kararı Mı Aldı?

Baht Oyunu dizisi, her hafta salı akşamları izleyici ile buluşuyor. Kanal D’nin sevilen dizisi yaz sezonunu neredeyse zirvede tamamladı. Ama yaz sezonunun bitmesiyle birlikte yeni başlayan dizilerin arasında resmen kayboldu. Salı akşamları izleyici ile buluşan dizide Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel başrolleri paylaşıyor. Dün yayınlanan 16. bölümle ekrana geldi. Şok bir karar ile 17. bölümde final yapma kararı aldı. Peki, Baht Oyunu neden final yapıyor?

Kanal D’nin sevilen dizisi Baht Oyunu  her hafta Salı günü izleyicinin karşısına çıkıyor. Dizinin son zamanlarda, Ada ile Bora aşkına vurgu yapmasıyla ekranlara geldi. Genç oyuncu kadrosu ile kısa sürede ilgi odağı haline gelen Baht Oyunu Final bölümünü 17. Bölümle ekranlara veda edeceğini duyurdu. İşte, Baht Oyunu dizisi hakkında son gelişmeler…

Baht Oyunu Neden Bitiyor?

Serdar Gözelekli’nin yönetmenliğini yaptığı ve senaristliğini ise Erkan Birgören, Fatih Enes Ömeroğlu tarafından kaleme alınarak yazılan yaz dizisi Baht Oyunu kışı atlatamadı. Baht Oyunu haftaya gerçekleşecek olan 17. Bölümü ile final yapma kararı verdi. 17. bölüm ile ekranlara veda eden Baht Oyunu’nun macerası son buldu. Dizinin yaz sezonundan sonraki kış sezonuna iyi başlayamadığı ve reytinglerin istenilen seviyeye ulaşamayacak olması nedeniyle final kararı aldığı iddia ediliyor. Henüz Kanal D ve Baht Oyunu ekibinden resmi bir açıklama gelmedi.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here