Arda Türkmen ve Melodi Elbirliler Evlendi! Gelinliğe İse Maytap Düştü!

Arda Türkmen

Ünlü Şey Arda Türkmen 1 yıldır birlikte olduğu sevgilisi sosyal medya fenomeni Melodi Elbirliler ile dün evlendi. Ünlü çiftin düğün fotoğrafları ise sosyal medya hesaplarından paylaşılmaya başlandı. Düğünde ise büyük bir talihsizlik medyana geldi. Gelinliğin üstüne maytap düştü….

Heyecanlı çift dün Beşiktaş’ta bir otelde gerçekleşen düğünle evlendiler. Düğüne ise ailelerle birlikte yakın arkadaşlar davet edildi. Ünlü çift balayına gitmeyeceklerini açıkladılar. Salgın ve iş temposundan dolayı balayı yapmayacaklar. Çiftin birbirlerine evet dedikleri video ise kısa bir süre içinde sosyal medyanın gündemine düştü.

Arda Türkmen Evlendi!

Ünlü Şef ve sevgilisi sade bir düğün tercih eden ünlüler arasında yerini aldılar. Düğünde 200 kişi vardı. Düğünde ise büyük bir talihsizlik yaşandı. Sosyal medya fenomeni Sibel Çetinkaya çifti maytap ile karşılamak istedi. Fakat işler pek istediği gibi gitmedi. Maytap gelinin gelinliğinin üstüne düştü. Neyse ki korkulan olmadı ve kısa bir süre içinde gelinliğin üzerinden alındı.

Korkutan Anlar!

Çetinkaya yapmış olduğu kazayı sosyal medya hesabından paylaştı. Ünlü fenomen bir anda çığlık çığlığa gelinin peşinden koşarak büyük bir kaza olmasını engelledi. Sosyal medya hesabından o fotoğrafı paylaşıp altına ise “Az önce hayatımın en büyük kazasını yapmak üzereydim. Bittim ben” notunu düştü. Çiftin düğününden gelen fotoğraflara ise birçok ünlü isimle birlikte ikilinin hayranları da tebrik mesajlarında bulundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here