Aras Bulut İynemli Cumhuriyet Filminde Yer Alıyor! Ünlü Oyuncu Atatürk’ü Canlandıracak….

Aras Bulut İynemli

 

Ekranların sevilen yüzlerinden birisi olan Aras Bulut İynemli büyük bir proje ile geliyor. Cumhuriyet’in 100. Yılı kutlamaları için bir sinema filmi çekilecek. Gelen bilgilere göre filmin başrollerinde Aras Bulut yer alacak. Ünlü oyuncu filmde Atatürk karakterine hayat verecek.

Başarılı oyuncu yer aldığı her proje ile kariyer basamaklarını çıkmaya devam ediyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Mete karakterine hayat vermişti. Ünlü oyuncu buradaki performansı ile dikkatleri üzerine çekti. Kariyerinin zirvesi ise İçerde ve Çukur dizisi ile oldu. Aksiyon dizilerin aranan yüzü haline geldi.

Aras Bulut İynemli Bomba Gibi Geliyor!

Cumhuriyet’in 100. Yıl dönümünde büyük bir proje ile geliyor. 29 Ekim 2023’te Mustafa Kemal Atatürk sinema ekranlarında olacak. Filmin yapımcılığını ise Lanistar Medya tarafından yapılacak. Yönetmeni ise Mehmet Ada Öztekin oldu. Dikkat çekici konusu ile başrol oyuncusu da gündem oldu. Başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli başrollerinde olacak.

Ünlü Oyuncu Geliyor!

Uzun süredir ekranlarda olmayan oyuncunun bu proje ile geri dönmesi herkesi çok sevindirdi. Başarılı oyuncu yer aldığı projeler ile gündeme gelmeye devam ediyor. Özel hayatı ile de gündemlerde olan oyuncu hayranlarını sevindirmeye devam ediyor. Ekranlara hangi proje ile geri döneceği ise merak konusu oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here