Alişan Herkesi Gözyaşına Boğdu! Ünlü Şarkıcı Sahnede 1 Konserinde Öyle Şeyler Söyledi ki Kimse Gözyaşını Tutamadı…

Alişan Herkesi Gözyaşına Boğdu
Alişan Herkesi Gözyaşına Boğdu

Alişan Herkesi Gözyaşına boğdu, kardeşi Selçuk Tektaş’ı kısa bir süre önce toprağa verdi. Kardeşi vefat ettikten sonra ilk defa sahnelere çıkan başarılı sanatçı bakın neler söyledi. Hayatının en zor anlarından birini yaşan Alişan yürekleri yaktı.

Alişan Herkesi Gözyaşına Boğdu, Serkan Burak Tektaş sahne adı ile Alişan geçtiğimiz aylarda kardeşi Selçuk Tektaş’ı gözyaşları içinde toprağa verdi. 2 çocuk babası olan Selçuk Tektaş Covid-19 salgını nedeniyle hayatını kaybetti. Selçuk Tektaş’ın hastaneye kaldırıldığı günden itibaren yanından biran olsun ayrılmayan Alişan ve ailesi bir mucize olması için dua etmeye başladı. Ama yapılan tüm müdahalelere rağmen başarılı olunamadı 38 yaşındaki Selçuk Tektaş gözyaşları içinde toprağa verildi.

Alişan Herkesi Gözyaşına Boğdu Çıktığı Sahnede!

Kardeşinin vefatından sonra ilk defa sahneye çıkan Alişan duygusal anlar yaşattı. Daha önce sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımla yürekleri burkmuştu. Artık 2 değil 4 çocuğu olduğunu söyleyen Alişan aynı zamanda Selçuk Tektaş’ın kızları ve kendi kızıyla birlikte çekilmiş olduğu bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

Alişan “Sevdiklerinize Sahip Çıkın”

Kıbrıs’ta konsere çıkan başarılı şarkıcı Kardeşim siz ilk kez Kıbrıs’a geldim. Amacım burada sizlere güzel bir gün yaşatmak, bu duygularım için kusura bakmayın. Dünya gerçekten çok boş… Kardeşinize, ailenize, sevdiklerinize, çocuklarınıza sahip çıkın. Çünkü bir anda yok olup gidiyorlar… Ellerinizden uçup gidiyorlar… İzninizle bugün tüm şarkılarımı Selçuk için okuyacağım” dedi. Bilindiği üzere Selçuk Tektaş aynı zamanda Alişan’ın menajeriydi.

 

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz… Facebook, Twitter

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here