ABD’nin Reyting Rekortmeni dizisinde Türk Oyuncu Esin Varan Rol Aldı

Dünyaca ünlü yönetmen John David Coles’ın ele aldığı yapımlardan birinde Türk oyuncu rol aldı. House of Cards, Sex and the City, Homeland gibi dizilerin yönetmenliğini yapan ünlü yönetmen bu sefer bir başka diziyi daha rekortmen haline getirdi. Law and Order adlı dizinin yönetmenliğini yapan Colles dizinin oyuncu kadrosuna uzun yıllar ABD’de oyunculuk yapan Türk asıllı Esin Varan’ı kadroya transfer etti. Ünlü oyuncu Christopher Meloni ve Dylan McDermott ile kamera karşısına geçen Varan, Doktor Atul Sharma’yı karakterini canlandırdı.

Konusunun organize suç olan televizyon dizisi Law and Order’da gibi reyting rekortmeni bir dizide Türk bir oyuncunun olması insanı gururlandırıyor. Law and Order dizisi Bradley Cooper, Jennifer Garner, Robin Williams, Whoopi Goldberg gibi ünlü isimlerin rol aldığı 20 sezonluk bir dizi olarak bütün dikkatleri üzerinde topluyor. Dizide sıcak kanlı olmayan ve ölçülü davranan bir doktor olarak Atul Sharmayı canlandıran Esin Varan, dizide rol alabilmek adına 7 aşamalık bir testten geçtiğini belirtti.

 

Ünlü oyuncu, “Bu dizide rol almak beni inanılmaz mutlu etti. Böyle büyük oyuncularla aynı sahnelerde olmak, çekim aralarında sohbet etmek, NBC gibi bir kanalın binlerce adayın arasından beni seçmesi inanılmaz gurur vericiydi. Seçmeler tam 7 aşamalıydı. Bu süreçte, cast yönetmeni, yapımcılar, yönetmen ve kanal tarafından ayrı ayrı onaylanmak zorundaydım” ifadelerini kullandı.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here